baner inf dla rodzicow uczniow 1sp

i

Powrót młodocianych pracowników na zajęcia praktyczne u pracodawców

Od 29 czerwca 2020 r. przywrócone zostaną zajęcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branżowej szkoły I stopnia będących młodocianymi pracownikami.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie naszej Branżowej Szkoły mają obowiązek od 29 czerwca 2020 r., realizować przygotowanie zawodowe u pracodawcy zgodnie z przepisami prawa pracy, przy zachowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także rygoru sanitarnego wymaganego od zakładów pracy w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

baner nabor bs 20-21

Dokumenty dla kandydatów do I klasy branżowej szkoły

Absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy do składania dokumentów. Bezpieczna i nowoczesna szkoła czeka na Was.

Zamieszczone niżej dokumenty można wydrukować, wypełnić i przesłać drogą elektroniczną w postaci zdjęcia lub skanu na adres: szkola@zsnowemiasto.eu. W temacie wiadomości należy wpisać: Podanie do branżowej szkoły.

Dokumenty można też dostarczyć do szkoły: Nowe MIasto nad Wartą, ul Szkolna 1.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 300 871.

tort na 100 JP2

Dnia 30 października 2013 r. w Krzykosach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawodnicy – reprezentanci Gimnazjum z Nowego Miasta nad Wartą, Słupi, Krzykos oraz Środy Wielkopolskiej – rozegrali pojedynki każdy z każdym oraz drużynowo. Była to zacięta rywalizacja zarówno między dziewczętami, jak i chłopcami.


Wśród chłopców zwyciężyła drużyna ze Środy Wlkp., drugie miejsce zajęła drużyna z Zaniemyśla, trzecie miejsce zaś – drużyna z Krzykos. Drużyna z Nowego Miasta (Eryk Kowalski i Adam Cichoń) uplasowała się na czwartej pozycji. W grupie dziewcząt zwyciężyła drużyna z Krzykos. Drugie miejsce zajęła drużyna z Nowego Miasta - Malwina Nagła i Julia Mikołajczak.

 

Tekst - Krzysztof Szczotka (nauczyciel wychowania fizycznego)