baner inf dla rodzicow uczniow 1sp

i

Powrót młodocianych pracowników na zajęcia praktyczne u pracodawców

Od 29 czerwca 2020 r. przywrócone zostaną zajęcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branżowej szkoły I stopnia będących młodocianymi pracownikami.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie naszej Branżowej Szkoły mają obowiązek od 29 czerwca 2020 r., realizować przygotowanie zawodowe u pracodawcy zgodnie z przepisami prawa pracy, przy zachowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także rygoru sanitarnego wymaganego od zakładów pracy w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

baner nabor bs 20-21

Dokumenty dla kandydatów do I klasy branżowej szkoły

Absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy do składania dokumentów. Bezpieczna i nowoczesna szkoła czeka na Was.

Zamieszczone niżej dokumenty można wydrukować, wypełnić i przesłać drogą elektroniczną w postaci zdjęcia lub skanu na adres: szkola@zsnowemiasto.eu. W temacie wiadomości należy wpisać: Podanie do branżowej szkoły.

Dokumenty można też dostarczyć do szkoły: Nowe MIasto nad Wartą, ul Szkolna 1.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 300 871.

tort na 100 JP2

Dnia 14 listopada 2013 r. w Niechanowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Rejonowe w tenisie stołowym. Gimnazjum w Nowym Mieście nad Wartą reprezentowały: Julita Mikołajczak i Malwina Nagła. W sumie startowało dziewięć drużyn dziewcząt, które zostały podzielone na trzy grupy. Dziewczyny z naszego gimnazjum znalazły się w grupie C z reprezentacjami z Kórnika i Trzemeszna.

 

 

Rywalizacja między tymi drużynami była na wysokim poziomie. Po łatwej wygranej w pierwszym meczu naszym dziewczynom nie udało się pokonać kolejnych przeciwniczek. Ostatecznie zawodniczki z Nowego Miasta zajęły miejsca od 4-6.

Mimo zaciętej rywalizacji cały turniej odbywał się w miłej atmosferze i dostarczył wszystkim wielu wrażeń.

Tekst i zdjęcia - Krzysztof Szczotka (nauczyciel wychowania fizycznego)