baner inf dla rodzicow uczniow 1sp

i

Powrót młodocianych pracowników na zajęcia praktyczne u pracodawców

Od 29 czerwca 2020 r. przywrócone zostaną zajęcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branżowej szkoły I stopnia będących młodocianymi pracownikami.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie naszej Branżowej Szkoły mają obowiązek od 29 czerwca 2020 r., realizować przygotowanie zawodowe u pracodawcy zgodnie z przepisami prawa pracy, przy zachowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także rygoru sanitarnego wymaganego od zakładów pracy w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

baner nabor bs 20-21

Dokumenty dla kandydatów do I klasy branżowej szkoły

Absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy do składania dokumentów. Bezpieczna i nowoczesna szkoła czeka na Was.

Zamieszczone niżej dokumenty można wydrukować, wypełnić i przesłać drogą elektroniczną w postaci zdjęcia lub skanu na adres: szkola@zsnowemiasto.eu. W temacie wiadomości należy wpisać: Podanie do branżowej szkoły.

Dokumenty można też dostarczyć do szkoły: Nowe MIasto nad Wartą, ul Szkolna 1.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 300 871.

tort na 100 JP2

W niedzielne popołudnie zebraliśmy się na parkingu – Piaski, na starcie. 3,5-kilometrową trasę pokonała grupa 28 osób. Wśród nich byli uczniowie naszej szkoły: Adrian Pasternak, Emilia Wójkowska, Paweł Mikołajczak, Agata Jędrzejczak, Krzysztof Maćkowiak, Martyna Meklinger oraz pani dyrektor Lidia Janicka, pani Iwona Czeszyk i pan Krzysztof Szczotka.

Były medale, dyplomy, poczęstunek i oczywiście przyjazna atmosfera. BIEG JESIENI wpisał się w kalendarz imprez sportowych naszej szkoły i gminy. Kolejny bieg już na wiosnę w ramach akcji „Polska Biega”. Przygotuj się dobrze!!!

 

       

        

 

Tekst i zdjęcia - Iwona Czeszyk (nauczyciel wychowania fizycznego)