baner inf dla rodzicow uczniow 1sp

i

Powrót młodocianych pracowników na zajęcia praktyczne u pracodawców

Od 29 czerwca 2020 r. przywrócone zostaną zajęcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branżowej szkoły I stopnia będących młodocianymi pracownikami.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie naszej Branżowej Szkoły mają obowiązek od 29 czerwca 2020 r., realizować przygotowanie zawodowe u pracodawcy zgodnie z przepisami prawa pracy, przy zachowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także rygoru sanitarnego wymaganego od zakładów pracy w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

baner nabor bs 20-21

Dokumenty dla kandydatów do I klasy branżowej szkoły

Absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy do składania dokumentów. Bezpieczna i nowoczesna szkoła czeka na Was.

Zamieszczone niżej dokumenty można wydrukować, wypełnić i przesłać drogą elektroniczną w postaci zdjęcia lub skanu na adres: szkola@zsnowemiasto.eu. W temacie wiadomości należy wpisać: Podanie do branżowej szkoły.

Dokumenty można też dostarczyć do szkoły: Nowe MIasto nad Wartą, ul Szkolna 1.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 300 871.

tort na 100 JP2

Rozgrywki rozpoczęły się 16 listopada 2013r. Wzięło w nich udział 10 drużyn, które zgłosiły 120 zawodników. Drużyny walczyły przez 9 sobotnich wieczorów o zwycięstwo w sezonie 2013/2014. Szczegółowe informacje i statystyki znajdują się na stronie http://ligihalowe.pl. W tym roku zwyciężyła drużyna Power Team Szypłów, drugie miejsce zajęła drużyna Phytopharm Klęka, a trzecie Natom Logistic Chocicza.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz puchary z rąk Wójta Gminy Nowe MIasto nad Wartą pana Aleksandra Podemskiego i Dyrektora Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą pana Piotra Nowakowskiego.

Na zakończenie sezonu halowego planowane jest jeszcze jedno przedsięwzięcie - Puchar Ligi, który zostanie rozegrany podczas jednego z weekendów. Wkrótce podany zostanie termin. Zapraszamy chętne drużyny. Bliższych informacji udziela pan Krzysztof Szczotka - nauczyciel wychowania fizycznego.

Był to nasz pierwszy taki turniej w roli organizatora. Za niedociągnięcia przepraszamy. Postaramy się je wyeliminować w kolejnych sezonach.

Oto kilka zdjęć z uroczystości zakończenia ligi.

ligahalowa148

ligahalowa141

ligahalowa142

ligahalowa143

ligahalowa144

ligahalowa145

ligahalowa146

ligahalowa147