NABÓR DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Wartą ogłasza nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021. Wnioski o przyjęcie należy składać w dniach od 3 lutego 2020 r. do 4 marca 2020 r. (do godz. 1400) w sekretariacie szkoły w Nowym Mieście nad Wartą przy ul. Szkolnej 1.

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500.

Rekrutacja przebiegać będzie wg następującego harmonogramu:

Dokumenty do pobrania:

Wnioski można też otrzymać w kancelarii Przedszkola "Stokrotka" w Nowym Mieście nad Wartą oraz w sekretariacie Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą.

W razie pytań prosimy o kontakt (tel. 61 287 40 18, 693 300 871).

Dnia 30 października 2013 r. w Krzykosach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawodnicy – reprezentanci Gimnazjum z Nowego Miasta nad Wartą, Słupi, Krzykos oraz Środy Wielkopolskiej – rozegrali pojedynki każdy z każdym oraz drużynowo. Była to zacięta rywalizacja zarówno między dziewczętami, jak i chłopcami.


Wśród chłopców zwyciężyła drużyna ze Środy Wlkp., drugie miejsce zajęła drużyna z Zaniemyśla, trzecie miejsce zaś – drużyna z Krzykos. Drużyna z Nowego Miasta (Eryk Kowalski i Adam Cichoń) uplasowała się na czwartej pozycji. W grupie dziewcząt zwyciężyła drużyna z Krzykos. Drugie miejsce zajęła drużyna z Nowego Miasta - Malwina Nagła i Julia Mikołajczak.

 

Tekst - Krzysztof Szczotka (nauczyciel wychowania fizycznego)