NABÓR DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Wartą ogłasza nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021. Wnioski o przyjęcie należy składać w dniach od 3 lutego 2020 r. do 4 marca 2020 r. (do godz. 1400) w sekretariacie szkoły w Nowym Mieście nad Wartą przy ul. Szkolnej 1.

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500.

Rekrutacja przebiegać będzie wg następującego harmonogramu:

Dokumenty do pobrania:

Wnioski można też otrzymać w kancelarii Przedszkola "Stokrotka" w Nowym Mieście nad Wartą oraz w sekretariacie Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą.

W razie pytań prosimy o kontakt (tel. 61 287 40 18, 693 300 871).

Dnia 14 listopada 2013 r. w Niechanowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Rejonowe w tenisie stołowym. Gimnazjum w Nowym Mieście nad Wartą reprezentowały: Julita Mikołajczak i Malwina Nagła. W sumie startowało dziewięć drużyn dziewcząt, które zostały podzielone na trzy grupy. Dziewczyny z naszego gimnazjum znalazły się w grupie C z reprezentacjami z Kórnika i Trzemeszna.

 

 

Rywalizacja między tymi drużynami była na wysokim poziomie. Po łatwej wygranej w pierwszym meczu naszym dziewczynom nie udało się pokonać kolejnych przeciwniczek. Ostatecznie zawodniczki z Nowego Miasta zajęły miejsca od 4-6.

Mimo zaciętej rywalizacji cały turniej odbywał się w miłej atmosferze i dostarczył wszystkim wielu wrażeń.

Tekst i zdjęcia - Krzysztof Szczotka (nauczyciel wychowania fizycznego)