NABÓR DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Wartą ogłasza nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021. Wnioski o przyjęcie należy składać w dniach od 3 lutego 2020 r. do 4 marca 2020 r. (do godz. 1400) w sekretariacie szkoły w Nowym Mieście nad Wartą przy ul. Szkolnej 1.

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500.

Rekrutacja przebiegać będzie wg następującego harmonogramu:

Dokumenty do pobrania:

Wnioski można też otrzymać w kancelarii Przedszkola "Stokrotka" w Nowym Mieście nad Wartą oraz w sekretariacie Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą.

W razie pytań prosimy o kontakt (tel. 61 287 40 18, 693 300 871).

W niedzielne popołudnie zebraliśmy się na parkingu – Piaski, na starcie. 3,5-kilometrową trasę pokonała grupa 28 osób. Wśród nich byli uczniowie naszej szkoły: Adrian Pasternak, Emilia Wójkowska, Paweł Mikołajczak, Agata Jędrzejczak, Krzysztof Maćkowiak, Martyna Meklinger oraz pani dyrektor Lidia Janicka, pani Iwona Czeszyk i pan Krzysztof Szczotka.

Były medale, dyplomy, poczęstunek i oczywiście przyjazna atmosfera. BIEG JESIENI wpisał się w kalendarz imprez sportowych naszej szkoły i gminy. Kolejny bieg już na wiosnę w ramach akcji „Polska Biega”. Przygotuj się dobrze!!!

 

       

        

 

Tekst i zdjęcia - Iwona Czeszyk (nauczyciel wychowania fizycznego)