NABÓR DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Wartą ogłasza nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021. Wnioski o przyjęcie należy składać w dniach od 3 lutego 2020 r. do 4 marca 2020 r. (do godz. 1400) w sekretariacie szkoły w Nowym Mieście nad Wartą przy ul. Szkolnej 1.

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500.

Rekrutacja przebiegać będzie wg następującego harmonogramu:

Dokumenty do pobrania:

Wnioski można też otrzymać w kancelarii Przedszkola "Stokrotka" w Nowym Mieście nad Wartą oraz w sekretariacie Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą.

W razie pytań prosimy o kontakt (tel. 61 287 40 18, 693 300 871).

 

Mistrzostwa odbyły się 27 maja 2014r. w Środzie Wlkp. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali trwający dwie minuty taniec grupowy, który na widowni wzbudził wiele pozytywnych emocji. Rozdano wiele medali w różnych kategoriach. Na szyjach naszych reprezentantów zawisły medale w kolorze srebrnym. Gratulujemy.

taniecnowoczesny14

więcej zdjęć ...

Naszą szkołę reprezentowali: Beata Stachowiak, Dominika Jakubowska, Karolina Witczak, Magdalena Roguszczak, Paulina Zielińska, Sylwia Stachowiak, Maksymilian Majnert, Filip Roszak, Filip Kurzawa, Mateusz Włodarczak. Grupa pracuje pod kierunkiem pani iwony Czeszyk.