Antonina Kamrowska, klasa 2sp

antonina kamrowska kl2sp

 

Ignacy Łącki, klasa 7sp

ignacy lacki kl7sp

 

Jakub Śmiejczak, klasa 7sp

jakub smiejczak kl7

 

Konrad Budzyn, klasa 6sp

konrad budzyn 6sp

 

Kornelia Mikołajczak, klasa 5sp

kornelia mikolajczak kl5sp

 

Natasza Szczotka, klasa 2sp i Tomasz Szczotka, klasa 6sp

natasza szczotka kl2sp tomasz szczotka 6sp

 

Rajan Kapturek, klasa 6sp

rajan kapturek 6sp

 

Zuzanna Czubkowska, klasa 2sp

zuzanna czubkowska kl2

 

Zuzanna Wachowiak, klasa 1sp

zuzanna wachowiak kl1sp

 

Adam Szymendera, klasa 2sp

adam szymendera kl2sp

 

Alan Gwizdek, klasa 2sp

alan gwizdek kl2sp

 

Aleksandra Ratajczak, klasa 1 sp i Antoni Ratajczak, klasa 2sp

aleksandra ratajczak kl1sp antoni ratajczak kl2sp

 

Bartosz Kuderczak, klasa 1B BS

bartosz kuderczak kl1bbs

 

Eryk Czerniak, klasa 7sp

eryk czerniak kl7sp

 

Iga Szczepaniak, klasa 5sp

iga szczepaniak kl5sp

 

Kacper Węclewski, klasa 1B BS

kacper weclewski kl1bbs

 

Kalina Drygas, klasa 5sp

kalina drygas kl5sp

 

Małgorzata Sołtysiak, klasa 6sp

malgorzata soltysiak kl6sp

 

Piotr Młynarz, klasa 5sp

piotr mlynarz kl5sp

 

Sandra Michalak, klasa 7sp

sandra michalak kl7sp

 

Tomasz Kwaśniewski, klasa 7sp

tomasz kwasniewski kl7sp

 

Igor Drygas, klasa 1B BS

igor drygas kl1bbs

 

Daniel Wypychowski, klasa 6sp

daniel wypychowski kl6sp

 

Marcin Miśkiewicz, klasa 2sp i Norbert Miśkiewicz, klasa 7sp

marcin miskiewicz kl2sp norbert miskiewicz kl7sp

 

Natalia Kasprzak, klasa 5sp

natalia kasprzak kl5sp

 

Filip Witczak, klasa 5sp

filip witczak kl5sp

 

Franciszek Śmiejczak, klasa 6sp

franciszek smiejczak kl6

 

Hubert Ostrowski, klasa 2sp

hubert ostrowski kl2sp

 

Jakub Hęćka, klasa 6sp

jakub hecka kl6sp

 

Jędrzej Maj, klasa 5sp

jedrzej maj kl5sp

 

Julia Wielińska, klasa 7sp

julia wielińska kl7sp

 

Lena Kasprzyk, klasa 1sp

lena kasprzyk kl1sp

 

Lena Szewczyk, klasa 2sp i Jan Szewczyk, klasa 5sp

lena szewczyk kl2sp i jan szewczyk kl5sp

 

Mateusz Makalski, klasa 2sp

mateusz makalski kl2sp

 

Natalia Wajnert, klasa 1B BS

natalia wajnert kl1bbs

 

Olga Mróz, klasa 6sp

olga mroz kl6sp

 

Wiktor Rochowski, klasa 6sp

wiktor rochowski kl6sp

 

Agata Roszyk, klasa 2sp

agata roszyk kl2sp

 

Agata Wojnicz, klasa 6sp

agata wojnicz kl6sp

 

Antoni Waszak, klasa 5sp i Lena Waszak, klasa 7sp

antoni waszak kl5sp lena waszak kl7sp

 

Maria Ratajczak, klasa 2sp

maria-ratajczak kl2sp

 

Olga Biernacik, klasa 1sp

olga biernacik kl1sp

 

Rozalia Paczkowska, klasa 6sp

rozalia paczkowska kl6sp

 

Aleksandra Nowakowska, klasa 6sp

aleksandra nowakowska kl6sp

 

Amelia Schreiber, klasa 3sp

amelia schreiber kl3sp

 

Krzysztof Korcz, klasa 1A BS

krzysztof korcz kl1abs

 

Miłosz Kaczmarek, klasa 3 BS

milosz kaczmarek kl3bs

 

Piotr Ziętkowski, klasa 6sp

piotr zietkowski kl6sp

Uczniowie klas IA i IB branżowej szkoły wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Poznania.

Czytaj więcej: Lekcja historii w Poznaniu

Wpisując się w działania mające na celu poszerzanie kompetencji językowych zainicjowane przez Radę Europy i Komisję Europejską w 2001 roku 26 września zorganizowaliśmy obchody Europejskiego Dnia Języków.

Czytaj więcej: Europejski Dzień Języków w naszej szkole

W ramach obchodów 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyła się uroczysta akademia.

Czytaj więcej: Szkolne obchody Święta Niepodległości

We wtorek odbyła się uroczystość zorganizowana w ramach szkolnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej: Obchody Dnia Edukacji Narodowej i ślubowanie