plakat szczepienia

punktBoisko otwarte dla mieszkańców

boisko

Na terenie nowomiejskiej szkoły oddano do użytku nowe boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią. Z nowego obiektu można korzystać od poniedziałku do soboty w godz. od 1000 do 2000.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

punktStypendia i nagrody

Do dnia 31 lipca br. można składać wnioski na uzyskanie świadczeń pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym uczniom pobierającym naukę na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

Szczegółowe informacje (w tym kryteria, jakie należy spełnić) znajdują się na stronie internetowej Gminy Nowe Miasto nad Wartą. Tutaj też dostępny jest wniosek o przyznanie stypendium.

Rozgrywki rozpoczęły się 16 listopada 2013r. Wzięło w nich udział 10 drużyn, które zgłosiły 120 zawodników. Drużyny walczyły przez 9 sobotnich wieczorów o zwycięstwo w sezonie 2013/2014. Szczegółowe informacje i statystyki znajdują się na stronie http://ligihalowe.pl. W tym roku zwyciężyła drużyna Power Team Szypłów, drugie miejsce zajęła drużyna Phytopharm Klęka, a trzecie Natom Logistic Chocicza.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz puchary z rąk Wójta Gminy Nowe MIasto nad Wartą pana Aleksandra Podemskiego i Dyrektora Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą pana Piotra Nowakowskiego.

Na zakończenie sezonu halowego planowane jest jeszcze jedno przedsięwzięcie - Puchar Ligi, który zostanie rozegrany podczas jednego z weekendów. Wkrótce podany zostanie termin. Zapraszamy chętne drużyny. Bliższych informacji udziela pan Krzysztof Szczotka - nauczyciel wychowania fizycznego.

Był to nasz pierwszy taki turniej w roli organizatora. Za niedociągnięcia przepraszamy. Postaramy się je wyeliminować w kolejnych sezonach.

Oto kilka zdjęć z uroczystości zakończenia ligi.

ligahalowa148

ligahalowa141

ligahalowa142

ligahalowa143

ligahalowa144

ligahalowa145

ligahalowa146

ligahalowa147