plakat szczepienia

punktBoisko otwarte dla mieszkańców

boisko

Na terenie nowomiejskiej szkoły oddano do użytku nowe boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią. Z nowego obiektu można korzystać od poniedziałku do soboty w godz. od 1000 do 2000.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

punktStypendia i nagrody

Do dnia 31 lipca br. można składać wnioski na uzyskanie świadczeń pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym uczniom pobierającym naukę na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

Szczegółowe informacje (w tym kryteria, jakie należy spełnić) znajdują się na stronie internetowej Gminy Nowe Miasto nad Wartą. Tutaj też dostępny jest wniosek o przyznanie stypendium.

W niedzielne popołudnie zebraliśmy się na parkingu – Piaski, na starcie. 3,5-kilometrową trasę pokonała grupa 28 osób. Wśród nich byli uczniowie naszej szkoły: Adrian Pasternak, Emilia Wójkowska, Paweł Mikołajczak, Agata Jędrzejczak, Krzysztof Maćkowiak, Martyna Meklinger oraz pani dyrektor Lidia Janicka, pani Iwona Czeszyk i pan Krzysztof Szczotka.

Były medale, dyplomy, poczęstunek i oczywiście przyjazna atmosfera. BIEG JESIENI wpisał się w kalendarz imprez sportowych naszej szkoły i gminy. Kolejny bieg już na wiosnę w ramach akcji „Polska Biega”. Przygotuj się dobrze!!!

 

       

        

 

Tekst i zdjęcia - Iwona Czeszyk (nauczyciel wychowania fizycznego)